ТОВ "АВТОПРОЕКТ-С" : Технічне обслуговування
Технічне обслуговування Печать E-mail
Нравится: 1
Не нравится: 11

Технічне обслуговування
Офіційні дилери Ford пропонують якісне та професійне техобслуговування Вашого автомобіля
Технічне обслуговування
Cервіс Ford - незмінна якість - єдині ціни
При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів — для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford.
Переваги фірмового техобслуговування Ford
Інженерами Ford розроблені спеціальні методи проведення обслуговування автомобілів Ford, завдяки яким діагностика та усунення можливих несправностей виконується швидко та на самому високому рівні. Прфесіонали компанії Ford та її офіційних дилерів пройшли спеціальне навчання. Тільки вони знають всі конструктивні особливості Вашого авто. Техобслуговування в сервісних центрах Ford є найкращою гарантією того, що всі предбачені операції з перевірки та ремонту будуть виконані якісно та в повному обсязі, забезпечуючи тим самим відмінні експлуатаційні характеристики Вашого авто. Спеціалісти фірмових центрів Ford використовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали та запчастини, виготовлені спеціально для Вашого авто та розраховані на тривалий термін експлуатації.
Обслуговування у офіційного дилера Ford збільшує вартість Вашого авто у випадку перепродажу. Сервісна книжка, в якій представлені штампи офіційних дилерів Ford — кращий доказ якісного обслуговування автомобіля.
Перелік робіт, а також графік проходження планового техобслуговування
Перелік робіт, а також графік проходження планового техобслуговування та заміни витратних матеріалів розроблені на основі документів компанії Ford: „Керівництво з експлуатації", „Керівництво з гарантії та сервісного обслуговування", „Сервісна книжка". Сервісний інтервал та періодичність заміни певних деталей залежить від кліматичних та екологічних умов, якості пального та особливостей експлуатації автомобіля. Тому в деяких випадках може виникнути необхідність частішої заміни деяких деталей.
Ціни на регламентні роботи при проходженні планових ТО
Назва файлу.