ТОВ "АВТОПРОЕКТ-С" : Сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування Печать E-mail
Нравится: 2
Не нравится: 10

Гарантія на нові автомобілі:
На Ваш новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія : 3 роки гарантії без обмеження пробігу. (Під 3 роками гарантії без обмеження пробігу мається на увазі 24 місяці гарантійного строку та 12 місяців відповідно до програми "Спеціальна подовжена гарантія", що не є гарантійним строком відповідно до чинного законодавства України). На комерційні автомобілі Ford - стандартна фірмова гарантія: 2 роки без обмеження пробігу. Подовжена гарантія на комерційні автомобілі Ford - 3 роки або 100тис.км пробігу (залежно від того, що настане раніше). Гарантійний термін експлуатації обчислюється з дати отримання автомобіля на підставі договору купівлі-продажу, що визначається як дата придбання автомобіля.
Сервісне обслуговування:
Стандартне
Для забезпечення максимальної ефективності та надійності Вашого автомобіля Ford Вам слід подбати про те, щоб він проходив сервісне обслуговування якнайменш раз на рік або частіше при більшому річному пробігу. Необхідно також здійснювати перевірки кузову та лакофарбового покриття не рідше, ніж один раз на рік.
За вичерпною інформацією про програми та інтервали сервісного обслуговування Вашого автомобілю, будь ласка, звертайтесь до "Сервісній книжці" або до офіційного дилера.
Розширене
Розширене сервісне обслуговування більшості автомобілів Ford потрібно виконувати один раз на 3 роки (або при досягненні певного пробігу, в залежності від того, що наступить раніше).
Інтервали заміни деяких деталей залежать від умов експлуатації, моделі автомобілю і типу двигуна. Будь ласка, уточніть ці деталі у Вашій "Сервісній книжці" або у офіційного дилера.
Додаткове планове
Ваш автомобіль згідно рекомендацій компанії Ford час від часу потребує додаткового планового сервісного обслуговування:
Заміна приводного ременя розподільного валу
Заміна гальмівної рідини
Заміна антифризу
Будь ласка, уточніть деталі додаткового планового сервісного обслуговування у Вашому „Керівництві з гарантій та сервісного обслуговування“ або у офіційного дилера.