ТОВ "АВТОПРОЕКТ-С" : Гарантія
Гарантія Печать E-mail
Нравится: 0
Не нравится: 4


Гарантія на нові автомобілі
На Ваш новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія 3 роки гарантії без обмеження пробігу, (Під 3 роками гарантії без обмеження пробігу мається на увазі 24 місяці гарантійного строку та 12 місяців відповідно до програми "Спеціальна подовжена гарантія", що не є гарантійним строком відповідно до чинного законодавства України). На комерційні автомобілі Ford - стандартна фірмова гарантія: 2 роки без обмеження пробігу. Подовжена гарантія на комерційні автомобілі Ford - 3 роки або 100тис.км пробігу (залежно від того, що настане раніше). Гарантійний термін експлуатації обчислюється з дати отримання автомобіля на підставі договору купівлі-продажу, що визначається як дата придбання автомобіля.
Гарантійний ремонт
Гарантійний ремонт означає усунення недоліків автомобіля (невідповідність вимогам нормативних документів) – ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів, які вийшли з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, безоплатно для клієнта. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором офіційного дилера у відповідності до технічних рекомендацій та переліку обов’язкових робіт, визначених виробником в відповідних нормативних (експлуатаційних) документах.
Перфораційна гарантія Компанії Ford на проникаючу корозію:

Додатково до звичайної гарантії на елементи кузова Вашого автомобіля Ford поширюється гарантія від наскрізної корозії на : 12 років (Mondeo з 11/2001 р., Focus C-MAX, Focus, Fusion, Fiesta з 01/2002 р., S-MAX та Galaxy), 6 років (усі інші моделі).
Право на перфораційну гарантію зберігається за умови проходження щорічної перевірки у офіційного дилера Компанії Ford кузову та лакофарбового покриття автомобіля відповідно до стандарту ремонтів Компанії Ford. Надання такої гарантії є можливим завдяки повній антикорозійній обробці внутрішніх секцій та панелей кузову, що виконується у процесі виробництва. Гарантія не поширюється на поверхневу корозію, зумовлену будь-якими зовнішніми факторами.
Гарантія на ремонтні роботи та запчастини
Умови гарантії базуються на умовах гарантії Ford Motor Company та ДСТУ – 2322-93.
• (один) рік – на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегати, на які розповсюджується гарантія Ford Motor Company.
• 20 діб або не більше 1500 км пробігу – на регулювальні роботи.
Гарантія не розповсюджується:
Увага! Гарантія на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли і агрегати надається Виконавцем за таких умов:
• проходження технічного обслуговування автомобіля тільки на авторизованій сервісній станції системи „Віннер“;
• виконання вимог (правил) експлуатації та зберігання автомобіля заводу-виробника, викладених в Сервісній книжці, Керівництві з експлуатації та Керівництві з гарантії, з якими Замовник ознайомлений.