Напоминание

Данный сайт находится на стадии доработки и заполнения

В некоторых разделах сайта возможно отсутствие статей. Так же ошибки в статьях или в описании товара, не везде есть фото товаров. Каждый день Мы проводим работы по заполнению сайта информацией.

ТОВ "АВТОПРОЕКТ-С"
Печать E-mail
Нравится: 2
Не нравится: 5Компанія «Автопроект-С» здобула безцінний досвід та значний стаж роботи на автомобільному ринку Сумського регіону, відлік якому почався з 2002 року.

Своїм найвизначніших досягненням вважаємо відкриття у січні 2006 року сучасного автомобільного центру, що відповідав усім концептуальним вимогам бренду «Ford».

Головна задача компанії – надавати послуги та повну інформацію споживачеві з моменту прийняття рішення про придбання автомобіля Ford до після продажного обслуговування. Створити такі умови обслуговування для клієнтів, щоб кожен відчув підтримку та турботу про себе з першого кроку до нашого салону, а придбавши автомобіль увійшов до нашої дружної та міцної Родини Ford. Увесь персонал дилерського центру пройшов спеціальне навчання та сертифікацію компанією Ford, це означає, що клієнт завжди отримає якісне та кваліфіковане обслуговування. Бути клієнтом «Автопроект-С» дуже вигідно та зручно, бо у будівлі компанії під одним дахом розташовані шоурум , станція технічного обслуговування та магазин запасних частин зі складом. У салоні представлений широкий модельний ряд, отже кожен бажаючий зможе не тільки ближче роздивитися, а й пройти тест-драйв на будь якій моделі Ford. Після продажу автомобілю менеджер автосалону обов’язково познайомить щасливого власника авто Ford зі співробітниками СТО, які в подальшому будуть обслуговувати його авто. Тому при виникненні будь- яких запитань, клієнт знатиме до кого звернутися за допомогою. В перспективі планується будівництво нового шоуруму, значне розширення СТО і складу запасних частин.